KONST / Litografier / Färglitografi 15507152
nr 1550 7152
Jim Monson
(f. 1943), USA
Signerad, numrerad 27/50. Färglitografi, bildmått: 48x38 cm, yttermått inklusive ram: 69x58 cm
Jim Monson, amerikansk konstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 juli 2023
kl 21:00:03
100 kr
200 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)